SMBJ64CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 64V 600W 2-Pin SMB
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Description +
Search Keywords: SMBJ64CA
  • Référence:
    SMBJ64CA
  • Maximum Clamping Voltage:
    103 V
  • Family:
    CD214B-T64CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    5.8 A