SMBJ28CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 28V 600W 2-Pin SMB T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SMBJ28CA
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SMBJ28CA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Maximum Clamping Voltage:
    45.4 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    13.3 A