- SMBJ24CA
SMBJ24CA
Bourns
ESD Suppressors / TVS Diodes - 24V - 600W - 2-Pin - DO-214AA - Surface Mount.
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: SMBJ24CA
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:Bourns
Référence:SMBJ24CA
Unité de mesure:Per Each
RoHS:No
HTS:8541100070
COO:TW
ECCN:EAR99
Reel Pack:
3000 -
Maximum Peak Pulse Current:15.5 A
Direction Type:Bi-Directional
Dimension:4.57(Max) x 3.94(Max) x 2.2(Max) mm
Family:SMBJ24CA
Configuration:Single
Maximum Clamping Voltage:38.9 V
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
en stock:
1,550
Expédition aujourd'hui, if you order in
Buy all 1,550 in-stock or the regular minimum order quantity of 3000