SMBJ170CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 170V 600W 2-Pin SMB
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SMBJ170CA
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SMBJ170CA
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    275 V
  • Maximum Peak Pulse Current:
    2.2 A