- SMBJ16CA
SMBJ16CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 16V 600W 2-Pin SMB T/R
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: SMBJ16CA
fournisseur:Bourns
Référence:SMBJ16CA
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
3000 -
Direction Type:Bi-Directional
Maximum Peak Pulse Current:23.1 A
Family:SMBJ16CA
Dimension:4.57(Max) x 3.94(Max) x 2.2(Max) mm
Configuration:Single
Maximum Clamping Voltage:26 V