SMBJ14CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 14V 600W 2-Pin SMB
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SMBJ14CA
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SMBJ14CA
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    3000
  • Dimension:
    4.57(Max) x 3.94(Max) x 2.2(Max) mm
  • Maximum Peak Pulse Current:
    25.8 A
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    23.2 V