SMAJ85CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 85V 400W 2-Pin SMA
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
Nicht RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: SMAJ85CA
Spezifizierung +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Lieferant:
    Bourns
  • Artikelnummer:
    SMAJ85CA
  • Maßeinheit:
    Per Each
  • RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Dimension:
    4.57(Max) x 2.92(Max) x 2.2(Max) mm
  • Family:
    CD214A-T85CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    2.9 A
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Clamping Voltage:
    137 V