SMAJ200A
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 200V 400W 2-Pin SMA T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SMAJ200A
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SMAJ200A
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Maximum Clamping Voltage:
    292 V
  • Configuration:
    Single
  • Direction Type:
    Uni-Directional
  • Maximum Peak Pulse Current:
    1.4 A