SMAJ16CA
Bourns
TVS Diode Single Bi-Dir 16V 400W 2-Pin SMA T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
Non-Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SMAJ16CA
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    SMAJ16CA
  • Unité de mesure:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Maximum Clamping Voltage:
    26 V
  • Family:
    SMAJ16CA
  • Maximum Peak Pulse Current:
    15.3 A