SDR7045-330M
Bourns
Inductor Power Wirewound 33uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 1.22A 150mOhm DCR T/R
Description +
Search Keywords: SDR7045330M
  • Référence:
    SDR7045-330M
    EAR99
    1000
  • Inductance:
    33 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    1.22 A
  • Maximum DC Resistance:
    150 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C