- RL622-181K-RC
RL622-181K-RC
Bourns
RF Choke Wirewound 180uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 690mA 580mOhm DCR RDL Bag
Description
Search Keywords: RL622181KRC
fournisseur:Bourns
Référence:RL622-181K-RC
100 -
Inductance:180 uH
Type:RF Choke
Impedance:N/A
Lead Pitch:5 mm
Tolerance:10 %
Technology:Wirewound
Maximum DC Resistance:580 mOhm
Maximum DC Current:690 mA