PM1210-3R3J-RC
Bourns
Inductor RF Molded Bobbin Core 3.3uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 0.26A 1.2Ohm DCR 1210 T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: PM12103R3JRC
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    PM1210-3R3J-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Inductance:
    3.3 uH
  • Type:
    Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Current:
    180 mA
  • Maximum DC Resistance:
    1.2 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 100 °C