MF-USML200/12-2
Bourns
PTC fuse, self-resetting, SMD 1210, 12 V (DC), 50 A, 4 A (trip), 2 A (hold), MF-USML200/12-2
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +