DR221-333AE
Bourns
Common Mode Chokes Dual 33uH 1kOhm 10kHz 0.2A 0.27Ohm DCR SMD T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: DR221333AE
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    DR221-333AE
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Family:
    DR221
  • Attenuation:
    N/A
  • Dimension:
    6.3mm x 3.6mm x 3.53114mm