CI160808-47NJ
Bourns
Inductor Chip Multi-Layer 47nH 5% 100MHz 10Q-Factor Ceramic 300mA 900mOhm DCR 0603 Automotive T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CI16080847NJ
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    CI160808-47NJ
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Inductance:
    47 nH
  • Type:
    Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Multi-Layer
  • Maximum DC Current:
    300 mA
  • Maximum DC Resistance:
    900 mOhm
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C