CI160808-33NJ
Bourns
Inductor General Purpose Chip Laser Cut 33nH 5% 100MHz 10Q-Factor Alumina Ceramic 300mA 600mOhm DCR 0603 T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CI16080833NJ
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    CI160808-33NJ
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Inductance:
    33 nH
  • Type:
    General Purpose Chip
  • Impedance:
    N/A
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Laser Cut
  • Maximum DC Current:
    300 mA
  • Maximum DC Resistance:
    600 mOhm
  • Operating Temperature:
    -40 to 100 °C