- CD214C-T150ALF
CD214C-T150ALF
Bourns
Diode TVS Single Uni-Dir 150V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
Description
Search Keywords: CD214CT150ALF
fournisseur:Bourns
Référence:CD214C-T150ALF
Reel Pack:
3000 -
Maximum Peak Pulse Current:6.2 A
Family:CD214C-T150A
Direction Type:Uni-Directional
Dimension:7.11(Max) x 6.22(Max) x 2.42(Max) mm
Maximum Clamping Voltage:243 V