78F331J-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 330uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 100mA 11.1Ohm DCR AXL Bag
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
BULK Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 78F331JRC
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    78F331J-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Inductance:
    330 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    5 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    11.1 Ohm
  • Maximum DC Current:
    100 mA