77F4R7K-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 4.7uH 10% 7.96MHz 70Q-Factor Ferrite 620mA 400mOhm DCR AXL T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 77F4R7KTRRC
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    77F4R7K-TR-RC
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Inductance:
    4.7 uH
  • Type:
    RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    N/R
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    400 mOhm
  • Maximum DC Current:
    620 mA