- 77F221J-TR-RC
77F221J-TR-RC
Bourns
RF Choke Bobbin Core 220uH 5% 796KHz 60Q-Factor Ferrite 155mA 5Ohm DCR AXL T/R
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: 77F221JTRRC
spécification
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fournisseur:Bourns
Référence:77F221J-TR-RC
Unité de mesure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
5000 -
Inductance:220 uH
Type:RF Choke
Impedance:N/A
Lead Pitch:N/R
Tolerance:5 %
Technology:Bobbin Core
Maximum DC Resistance:5 Ohm
Maximum DC Current:155 mA