5800-271-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 270uH 10% 1KHz Ferrite 500mA 650mOhm DCR AXL
Description +
Search Keywords: 5800271RC
  • Référence:
    5800-271-RC
  • Inductance:
    270 uH
  • Tolerance:
    10 %
  • Maximum DC Resistance:
    557 mOhm
  • Maximum DC Current:
    400 mA