4814P-2-153LF
Bourns
Res Thick Film NET 15K Ohm 2% 1.12W ±100ppm/°C BUS 14-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 4814P2153LF
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    4814P-2-153LF
  • COO:
    CR
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Case Size:
    N/R
  • Circuit Designator:
    BUS
  • Number of Resistors:
    13
  • Number of Terminals:
    14
  • Power Rating:
    1.12 W
  • Power Rating per Resistor:
    0.08 W
  • Resistance Value:
    15 KOhm
  • Tolerance:
    2 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C