1110-470K-RC
Bourns
High Current RF Choke Bobbin Core 47uH 10% 1KHz Ferrite 2.8A 62mOhm DCR RDL
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
BULK Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: 1110470KRC
  • fournisseur:
    Bourns
  • Référence:
    1110-470K-RC
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    298
  • Inductance:
    47 uH
  • Type:
    High Current RF Choke
  • Impedance:
    N/A
  • Lead Pitch:
    13.46 mm
  • Tolerance:
    10 %
  • Technology:
    Bobbin Core
  • Maximum DC Resistance:
    62 mOhm
  • Maximum DC Current:
    2.8 A