- 93PR200LF
93PR200LF
BI Technologies/TT Electronics
Res Wirewound Trimmer 200 Ohm 5% 1W 1(Elec)/1(Mech)Turn 5.97mm (11.43 X 5.97mm) Pin Thru-Hole Bag
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Box Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description