Q8P3CXXR28E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Red - 28VDC @ 20mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Wires - IP67
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +