Q8P3CXXR24E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Red - 24VDC @ 20mA - Prominent - Bright Chrome Bezel - Wires - IP67
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: Q8P3CXXR24E
  • fournisseur:
    APEM Inc.
  • Référence:
    Q8P3CXXR24E
  • COO:
    GB
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Color:
    Red
  • Dimension:
    27.6 x 11.54 x 10 mm