Q8F3BXXG220E
APEM Inc.
Panel Mount LED Indicator - 8mm - Green - 220VAC @ 3mA - Flush - Black Bezel - Wires - IP67
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +