AZ1309-4C-12D
American Zettler
Electromechanical Relay 12VDC 160Ohm 5A 4PDT (27.5x21x42)mm Socket Miniature Relay
+ see all
ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +