ASEMB-12.000MHZ-LC-T
Abracon
MEMS Clock Oscillator - 12.000 MHz (+/-) 50ppm - 15pF - SMD - -40°C to +85°C - Tape&Reel
+ see all
Fiche technique ACCESSOIRES Notify Me
RoHS Compliant
REEL Emballage
Certificate of Compliance Guarantee
Description +