TPS4000-48
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 4000 W - 92% Efficiency - Output 48V 83.3A - 350 to 528 VAC Input.
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +