PFE1000FA-12
TDK-Lambda
PCB Mount AC-DC Power Supply - 720W - 12VDC - Input: 85 to 265 VAC - 160x100x13.4mm - M3 Tapped Mounting Holes
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +