CC3-2405SF-E
TDK-Lambda
Single Output DC-DC Converter - 3W - Vin: 24V - Vout: 5V - Thru-Hole DIP Package
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: CC32405SFE
仕様 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • サプライヤー:
    TDK-Lambda
  • 部品番号:
    CC3-2405SF-E
  • 測定単位:
    Per Each
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Dimension:
    22.86 x 16.61 x 8.51 mm