AP.12F.07.0045A
Taoglas
Active GPS/GALILEO Patch Antenna Module - 2 Stage 28dB - Front End SAW Filter - 45mm Ø1.13mm I-PEX MHF® I (U.FL comp) - 1.8V/3 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Description +
Active GPS/GALILEO Patch Antenna Module - 2 Stage 28dB - Front End SAW Filter - 45mm Ø1.13mm I-PEX MHF® I (U.FL comp) - 1.8V/3.0V/5.5V.