RKE-2405S/H
RECOM
The RKE-2405S/H is an unregulated 1W DC/DC converter in a SIP7 package, designed for power isolation and voltage matching with ...
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
Tube embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +
The RKE-2405S/H is an unregulated 1W DC/DC converter in a SIP7 package, designed for power isolation and voltage matching with a 24VDC input and a 5VDC output.