RACM30-48SK/277/PMA
RECOM
30W AC-DC Power Supply - 48VDC - Input: 85-305VAC - 4kV - Regulated - Panel Mount
Cumple con RoHS
Tray embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +