CFM-6010-13-20
Same Sky®’s
60 mm x 60 mm Dc Axial Fan, Ball Bearing - 12 V, 0.20 A, 60 x 60 x 10.6 mm, Dc Fan, Tachometer Signal
Cumple con RoHS
Terminado
Descripción +