EEE-FK1E102AQ
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (12.5 X 13.5mm) SMD 1100mA 5000h 105°C Automotive T/R
Descripción +
Palabras clave de búsqueda: EEEFK1E102AQ
  • Nº de pieza:
    EEE-FK1E102AQ
    EAR99
    200
  • Capacitance Value:
    1000 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    12.5 x 13.5 mm
  • Voltage:
    25 VDC
Tools/3D Models +
Guías de productos +
Garantía de igualación de precios
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
En stock: 60
Buques today, Si realiza un pedido en Buy all 60 in-stock or the regular minimum order quantity of 200