G7L-2A-T-J-CB-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 25A DPST-NO(52.5x33.5)mm Bracket
Descripción +
Palabras clave de búsqueda: G7L2ATJCBDC24
  • Proveedor:
    Omron Electronics
  • Nº de pieza:
    G7L-2A-T-J-CB-DC24
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    20
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Contact Arrangement:
    DPST-NO
  • Maximum Current Rating:
    25 A
  • Mounting:
    Bracket Mount
  • Termination Style:
    0.25Quick Connect
  • Push to Test Button:
    Yes
  • Led Indicator:
    No
  • Operating Temperature:
    -20 to 60 °C