G3VM-401VY(TR05)
G3VM-401VY(TR05)
Omron Electronics
有存货: 750
起订量: 10
VIEW PRODUCT
Older Equivalent
G3VM-402J
G3VM-402J
Omron Electronics
有存货: 657
起订量: 10
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
MOS FET SSR - SPST-NO - Load 400 V 110 mA - Input 7.5mA (typ) - 4-pin SOP - -40°C to 110°C
+ see all
产品说明书 附件 Notify Me
符合 RoHS 规定
Tube 包装
Certificate of Compliance Guarantee
描述 +