- L071S242FLF
L071S242FLF
IRC/TT Electronics
Bussed 6 Resistor Network - 2.4 kOhm ±1% 125mW Per Element - TCR ±100ppm/°C - TCR Tracking ±50ppm/°C - SIP
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
Bulk embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción