DIP-1999-03-6650-F
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isoloated Resistors - 665 Ohm ±1% 200mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - 16 Pin DIP
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
Tubes embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +