UJ-2C-S-A-24-FT
Hasco Relays
Electromechanical Relay 24VAC 184Ohm 10A DPDT (43x21.5x41.4)mm Top Flange Power Relay
+ Ver todo
Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +