VPU-S200-36
CUI Inc.
Open Frame AC/DC Converter - 200 W - 81% Efficiency - Output 36V 5.5A - 85 to 264 VAC Input - Chassis Mount.
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
Terminado
embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +