3220-20-0300-00-TR
CNC Tech
IDC Box Header - 0.050" (1.27mm) - 20Pos - Low Profile - SMT - Nylon 9T - Gold Flash - Tape&Reel
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
Reel embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +