SRN6028C-100M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 15Q-Factor Ferrite 2A 0.065Ohm DCR 2424 T/R
+ Ver todo
Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
REEL embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +