- SDR0302-391KL
SDR0302-391KL
Bourns
Inductor Power Wirewound 390uH 10% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 120mA 10.8Ohm DCR Automotive T/R
Descripción
Palabras clave de búsqueda: SDR0302391KL
Proveedor:Bourns
Nº de pieza:SDR0302-391KL
2000 -
Inductance:390 uH
Type:Power
Impedance:N/A
Tolerance:10 %
Technology:Wirewound
Maximum DC Current:0.12 A
Maximum DC Resistance:10.8 Ohm
Operating Temperature:-40 to 125 °C