MOV-14D511K
Bourns
Var MOV 320VAC/415VDC 4500A 510V Thru-Hole Radial Bulk
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
BULK embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +
Palabras clave de búsqueda: MOV14D511K
  • Proveedor:
    Bourns
  • Nº de pieza:
    MOV-14D511K
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    600
  • Varistor Voltage:
    510 V
  • Clamping Voltage:
    845 V
  • Clamping Current:
    50 A
  • Mounting:
    Through Hole
  • Dimension:
    5.5 x 20 x 16.5 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    320 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    415 V
  • Maximum Surge Current:
    4500 A
  • Lead Style:
    Radial
  • Lead Pitch:
    7.5 mm
  • Energy:
    125 J
  • Size Code:
    N/R
  • Technology:
    Metal Oxide
  • Tolerance Voltage:
    10 %