DID-29PFFP-SL8001
Amphenol LTW
DVI-I Dual, Metal, 1.5A, 29 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, PCB 180°, Receptacle, Nut Thread 4 ...
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +
DVI-I Dual, Metal, 1.5A, 29 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, PCB 180°, Receptacle, Nut Thread 4 inch-40 UNC, IP68 Unmated