- Home ›
- Alle producten›
- Draad en kabel ›
- Kabelbeheer ›
- Krimpkous ›
- FIT40010-NATURAL-25X4
Alpha Wire
FIT40010-NATURAL-25X4
FIT-400 10 NATURAL 25X4ft
Bekijk gegevensblad Accessoires Meld mij
RoHS-conform
Conformiteitscertificaat
Beschrijving
+
FIT-400 10 NATURAL 25X4ft
Zoekwoorden: FIT40010NATURAL25X4
SPECIFICATIES
+
-
ProductkenmerkAttribuutwaarde Selecteer kenmerk
-
Leverancier:Alpha Wire
-
Onderdeelnr.:FIT40010-NATURAL-25X4
-
Alias/ook bekend als:F40010-NA103
-
Meeteenheid:Per Foot
-
RoHS:Ja
-
HTS:3917320050
-
ECCN:EAR99
-
Standaardverpakking leverancier:
100 -
Type:Tubing
-
Body Material:Fluorinated Ethylene Propylene
-
Shrink Wall Type:Thin
-
Styles:Straight
-
Shrink Ratio:1.2:1
-
Dielectric Strength:19.68 KV/mm
-
Color:Natural
-
Operating Temperature:-67 to 200 °C
-
Inside Diameter After Shrinking:2.9 mm
-
Inside Diameter Before Shrinking:3.58 mm
Veelgestelde vragen
Is FIT40010-NATURAL-25X4 uitgefaseerd?
Ja, FIT40010-NATURAL-25X4 van Alpha Wire is uitgefaseerd (einde levensduur: augustus 2024). OnlineComponents.com is een geautoriseerde distributeur en heeft mogelijk nog voorraad of kan een aanbevolen vervangend product aanbieden.
Is FIT40010-NATURAL-25X4 RoHS-conform?
Ja, FIT40010-NATURAL-25X4 is RoHS-conform.
Wat is de levertijd voor FIT40010-NATURAL-25X4?
De standaard levertijd voor FIT40010-NATURAL-25X4 is ongeveer 6 dagen. Voorraadhoeveelheden worden verzonden vanuit OnlineComponents.com.
Prijsgarantie
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Op voorraad:
14 Feet
Kan direct verzenden
Minimale bestelhoeveelheid:
5 Feet
6 Weken
kan verzenden
10-7-26
Prijs (USD)
Aantal
Prijs per eenheid
5
$12.36
25
$10.76
100
$9.66
300
$9.26
500
$8.90
1.000
$8.66
2.500
$8.54
5.000 +
$8.34
Klik voor offerte
Inloggen
om speciale prijzen te ontgrendelen