ABT-8-75-3-T
Abracon
RF Balun - 1GHz to 1.5GHz Frequency Range - 75 / 75Ohm Unbalanced/Balanced Impedance - Module.
+ Ver todo
FICHA TÉCNICA Accesorios Notificarme
Cumple con RoHS
REEL embalaje
Certificate of Compliance Guarantee
Descripción +